Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
ВМИ
279 000 €
545 676.57 лв.

(2 657 €, 5 196.64 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 15:02 на 12 май, 2026 год.
Обявата е посетена 28 пъти.
Площ:
105 m2
Етаж:
5-ти от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2022 г.

Описание на имота:

Агенция ''Адрес''недвижими имоти предлага тристаен апартамент в района на МУ-гр.Плевен. Имотът е с разпределение: две спални, кухня с трапезария, баня с тоалетна и тераса. Жилището е разположено на ет.5 от общо-7, в сграда ново строителство, с асансьор.
Особености
Тухла
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 3-СТАЕН
град Плевен, Идеален център
ВМИ
Обява: 1c177858735568056

279 000 €
545 676.57 лв.
История на цената
(2 657 €, 5 196.64 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Плевен, Идеален център, ВМИ